تبلیغات
NEWrouZ - تنی چند از سرمایه داران ایرانی

NEWrouZ

دوشنبه 27 اردیبهشت 1389

تنی چند از سرمایه داران ایرانی

نویسنده: SARUJ   

به روسری و مزدای صورتی رنگش نگاه نکنید، راننده کامیون های زیادی آخر برج چشمشان به دست خانم رئیس دوخته شده است.داستان زندگیش هم خالی از لطف نیست. مقیمی قرار بوده مترجم یا معلم زبان باشد. ماجرا از جایی شروع شده که مترجم یک شرکت حمل و نقل بین المللی شده است و بعد وقتی صحبت های رؤسایش را ترجمه می کرده، فکر کرده که چرا خودش مدیر نشود. همین می شود که یک شرکت راه می اندازد و باقی ماجرا!

خیلی ها موفقیت را داشتن موقعیت شغلی مناسب و برخورداری از رفاه کامل می دانند ، اگرچه بسیاری ثروتمند بودن را به عنوان نوعی ارزش، شاید شبیه به موفقیت نمی دانند، اما در بسیاری از کشورهای دنیا چنین است. از همین  راهروی فکری هم هست، که ثروتمند ترین مردان و زنان دنیا، آنجا که سامانه مالیاتی درستی هم وجود دارد، با افتخار سر خود را بالا می گیرند و از ثروت مشروعی می گویند که البته قانونمد و شفاف به دست آمده است و کم نیستند لیست های ثروتمند ترین افراد یک کشور یا جهان که در نشریات مطرح می شوند.

به گزارش عصرایران، در "ایران سال 1389 "اما ، موضوع مثل خیلی از مقولات دیگر متفاوت از دنیاست. در اینجا، پولدار بودن همان است که در «به کجا چنین شتابان؟» و «دارا و ندار» نشان داده می شود ؛ اگرچه این سریال محصول ماه های اخیر است، اما فیلمنامه آن در ذهن بسیاری از افراد جامعه ما از خیلی سال ها پیش نقش بسته است. سال هایی که گنج قارون ساخته شده بود.

بر اساس این تفکر است که: «اولا پولدار ها خبیث هستند و هیچ راهی به جز بالا کشیدن حق فقرا نداشتند تا پولدار شوند. ثانیا، پولدارها معمولا امراضی نظیر سرطان خون (خاص مرفهان بی درد) دارند و اگر این را هم نداشته باشند، حتما از حرص پول سکته می کنند. بچه هایشان هم که اگر ایدز نداشته باشند(که این ایدز هم سوغات یک سفری خارجی و بی بندوباری است) حتما معتاد و الکلی هستند.»

با این پاراگراف کوتاه، چه کسی حاضر می شود بگوید من ثروتمندترین ایرانی هستم؟ بهتر آنکه چیزی رو نشود. از طرف دیگر هم، خانواده 8 نفری که نان شب شان به زحمت در می آید، پای تلویزیون ال سی دی قسطی(وارد شده توسط یکی از آن ثروتمندان ایدزی)  بنشینند ، وقتی که نوک پاهایشان به خاطر تنگی جا به هم می خورد، 500 تومان تخمه آفتابگردان بشکنند و به عاقبت ثروتمندان بدبخت نگاه کنند و خدا را هزار مرتبه شکر کنند که اگر پولدار نیستند و قسط خرید وسایل منزل و اجاره خانه و شهریه دانشگاه عقب افتاده و پول خرید گوشت ندارند و شیر یارانه ای گیرشان نمی آید و زیر کفششان هزار بار وصله شده، لااقل بچه هایشان ایدز ندارند، دست به قتل نمی زنند، از اعتیاد کمرشان نشکسته و...! 

از بحث دور نشویم، به لطف سامانه های مالیاتی و مالی کشورمان ایران، دو دسته ثروتمند وجود دارند. دسته اول که همیشه هم بحث برانگیز بودند، رانتی هستند و زمین خوار و ... اینها را کسی نه می شناسد، نه دیده، نه حساب هایشان معلوم است. لااقل 5 سالی هم هست که اسمشان از نوک زبان، به بیان نرسیده و هنوز مردم منتظر شنیدن نامشان هستند و مدارک ثروت نامشروعشان.در ضمن وقتی نام شان از نوک زبان بزرگان به مقام بیان نرسیده، انتظار زیادی است که از قلم ما بچکد!

پس اجازه بدهید سراغ دسته دوم برویم، همان ها که ثروتمند هستند، اما شناخته شده اند و به خاطر شناخته شده بودنشان، مالیات می دهند. مالیاتی که کوچه های شهرمان را با آن اسفالت می کنند، صدا و سیمای مان را با آن می چرخانند و... برای پیدا کردنشان باید کمی بگردیم.

در فهرست زیر، هرجا که دیدید، نام شرکت یا کارخانه ای آمده است، بدانید که در آن بنگاه اقتصادی، اشخاص زیادی کار می کنند و به واسطه تولید، چرخ اقتصاد خانواده شان می چرخد ؛ پس قابل احترام هستند.

***
 

1- علاء میرمحمدصادقی: الان 79 سال دارد و متولد اصفهان است.  كسی كه همه او را به‌عنوان پدر گچ و سیمان كشور می‌شناسند.

اولین صندوق قرض‌الحسنه انقلابی را 38 سال پیش در مسجد لرزاده تأسیس كرد.

 

او بنیانگذار سازمان اقتصاد اسلامی است كه روزی قرار بود بانك خصوصی بازاری‌ها باشد اما با تهدید به استعفای 7 عضو كابینه دولت موقت، به محاق تعلیق رفت تا سرانجام در دولت احمدی‌نژاد به بانك قرض‌الحسنه تبدیل شد.

میرمحمد صادقی رئیس انجمن صنایع و معادن گچ کشور، رئیس خانه معدن کشور، بنیانگذار و رئیس هیات مدیره اتاق های مشترک این و کانادا، ایران و افغانستان، کمیته مشترک ایران و کره، شورای مشترک ایران و بحرین، و ایران و عربستان، اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان محصولات معدنی، عضو هیات مدیره شرکت کشتی سازی نوح، شرکت صنایع گچ  خوزستان، شرکت صادراتی بنادر جنوب، شرکت پخش سیمان کشور و عضو هیات رئیسه اتاق تهران است.

 


 

 

2- سید حمید حسینی: حضور اشخاصی مثل صفایی فراهانی در مجلس ترحیم پدر وزیر ارشاد برای بسیاری سوال برانگیز بود.
پاسخ سوال را باید در فعالیت های اقتصادی برادر وزیر ارشاد جست، بالاخره برادر وزیر ارشاد با صفایی فراهانی همکار است.
  52 ساله است و اهل رفسنجان. رئیس هیات مدیره گروه بین المللی مذاکرات و مدیر عامل شرکت پالایشگاه نفت سروش است.
 


 


 

3- محسن خلیلی‌عراقی: مدیرعامل شركت بزرگ بوتان. همین بوتان کافی است تا دامنه فعالیت های او مشخص شود.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بوتان است، رئیس هیات مدیره انجمن مدیران صنایع ایران، رئیس هیات مدیره کنفدراسیون صنعت ایران، دبیر کل کانون عالی کارفرمایان ایران، رئیس هیات مدیره شورای صنایع لوازم خانگی ایران، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان توزیع کننده گاز مایع ایران است. عراقی متولد 1308 در تهران است.
 
4- شاهرخ ظهیری:
حتما لااقل یکبار سس های او را تجربه کردید، به او سلطان سس هم می گویند ؛ پیشگام صنایع غذایی در كشور و بنیانگذار كارخانه‌های مهرام است.

علاوه بر این، ظهیری 80  ساله عنوان های دیگری نظیر: نایب رئیس اتاق های مشترک ایران و روسیه، ایران و استرالیا، ایران و ارمنستان و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، عضو هیات رئیسه اتاق ایران و کانادا، رئیس کمیسیون کشاورزی در صنایع و بسته بندی اتاق ایران، عضو هیات رئیسه انجمن مدیران، نایب رئیس کنفدراسیون صنایع غذایی ایران را نیز در کارنامه دارد.

سلطان سس ایران ، متولد تهران است.


5- مهدی جاریانی:
هربار که حمام بروید یا دست هایتان را بشویید، شاید به یاد جاریانی بیفتید.  جاریانی متولد تهران است و 62 سال سن دارد. جاریانی مدیر عاملی شرکت های: پاکسان، انتباه، تولی پرس، پخش عظیم، کالا مصرفی، تولید مواد اولیه داروپخش(تماد) را در کارنامه دارد.

6- علینقی خاموشی:
متولد تهران است، اما چه کسی نمیداند که او اصالتا مشهدی است؟

بالاخره دوران زیادی را به صندلی ریاست اتاق های بازرگانی تکیه زده و از سابقه دار هاست.

به کت و شلوار عادیش نگاه کنید و با خودتان فکر کنید که در روزگاری نه چندان دور، هر مردی در شب دامادیش یکی از محصولات آقای مدیر را به تن می کرد.
درست متوجه شدید، خاموشی 71 ساله، این عنوان ها را در کارنامه دارد(به جهت فزونی تعداد شرکت هایی که به واسطه ریاستش در بنیاد در آنها نیز نفوذ داشته است از ذکر بسیاری از آنها در اینجا خودداری شده است): رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری ایران، رئیس هیات مدیره شرکت های: ریسندگی و بافندگی مطهری و پوشاک جامعه، مدیر کل شرکت های: ریسندگی و بافندگی مقدم و تیم، مدیر تولید نساجی ممتاز، عضو شورای عالی پول و اعتبار و رئیس بنیاد مستضعفان.
7- اسداله عسگراولادی:
  همین یکی –دو هفته قبل، جوابیه معترضانه ای را به یکی از روزنامه های کثیر الانتشار فرستاده بود، از آنها گله کرده بود که چرا از وی با عنوان «حاجی ترانسفر» نام برده اند.

عسگراولادی اهل تهران  است و چه کسی است که او را نشناسد. بر اساس روایتی پیر مرد خوش قلب در جریان نگرانی بخش خصوصی از واگذاری نمایشگاه بین المللی تهران با آن وسعت در آن نقطه اعیان نشین تهران در جمع هیات نمایندگان اتاق چنین گفته بود: جناب رئیس(آل اسحاق) اگر اجازه می دهید، بنده به عنوان یک «کاسب جزء» همین حالا چک خرید نمایشگاه را بکشم!

این اظهار نظرش در مقابل دیدگان حیرت زده خبرنگاران در زمان خودش کم سر و صدا نکرد!
از اعضای بنام مؤتلفه، رئیس اتاق مشترك ایران و چین، دارنده شركت بزرگ «حساس» كه در عرصه صادرات خشكبار و به خصوص پسته ایران در سطح جهان صاحب نام است. چند هفته قبل هم گفته شد دو بانک چینی را خریده، البته بعدا متذکر شد که کل بانک ها را نخریده ، بلکه سهام آنها را خریداری کرده است.8- فاطمه مقیمی:
اهل رشت است. به روسری و مزدای صورتی رنگش نگاه نکنید، راننده کامیون های زیادی آخر برج چشمشان به دست خانم رئیس دوخته شده است.

 موسس و مدیر عامل شرکت حمل و نقل بین الملل است و در کارگروه های مرتبط با موضوع حمل و نقل همکاری های زیادی دارد.

داستان زندگیش هم خالی از لطف نیست. مقیمی قرار بوده مترجم یا معلم زبان باشد. ماجرا از جایی شروع شده که مترجم یک شرکت حمل و نقل بین المللی شده است و بعد وقتی صحبت های روسایش را ترجمه می کرده، فکر کرده که چرا خودش مدیر نشود. همین می شود که یک شرکت راه می اندازد و باقی ماجرا!

9- محمد مهدی رئیس زاده:
مشهدی 52 ساله انگار برای مدیریت در این دنیا حاضر شده: عضو هیات مدیره و مدیر عامل گروه صنایع سیمان کرمان، عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت تسهیلات بازرگانی صنعتی، عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بازرگانی صنایع ملی ایران، رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سیمان کرمان، عضو هیات مدیره شرکت سیمان ممتازان، عضو هیات مدیره گروه تولیدی لاستیک بارز، نایب رئیس هیات مدیره شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و... .
10- احمد امیراحمدی:
71 ساله است، اما خیلی جوان مانده، به گوش های شکسته و پف کرده اش که نگاه کنید ظاهرا رمز جوانیش را دریافتید، کشتی گیر با سابقه ای است. البته کیست که نداند کار و پول خوب هم آدمی را جوان نگه میدارد! كشتی‌گیر قدیمی با گوش‌های شكسته كه به‌عنوان پدر سرب و روی كشور شناخته می‌شود اهل تهران است.
علاوه بر سرب و روی، در صنعت شیشه و بلور هم کم فعالیت نکرده است. عناوینی چون: رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت شیشه و بلور استان تهران، و شرکت تعاونی تولید کنندگان شیشه و بلور و انجمن تخصصی صنایع همگن شیشه وبلور تهران، نایب رئیس خانه صنعت و معدن تهران و... را هم یدک می کشد.

11- تقی بهرامی نوشهر:
فکر نکنید چون شهرتش به نوشهر ختم می شود شمالی ست. دو کلمه که حرف بزنید متوجه لهجه دلنشین اذریش خواهید شد.
متولد 1324 در اردبیل است. اگر سر و کارتان به بازار آهن و ... خورده، احتمالا میخواهید بدانید چه کسی فی این بازار را مشخص می کند. با پدر خوانده فولاد كشور آشنا شوید! مؤسس چندین شركت بزرگ فولاد و فعال این صنعت است.
او موسس شرکت های گرو.ه صنعتی نورد نوشهر، ذوب آهن اردبیل و سبلان و سهند، کارخانه قطعه سازی دینام و استارت اردبیل، سیمان خلخال، کاغذ سازی اترک اصفهان، رئیس انجمن فولاد کشور، دبیر کل خانه صنعت و معدن، رئیس هیات مدیره شرکت کشتیرانی لنگر است.
12- محمد صدر هاشمی‌نژاد:
از مؤسسان اولین بانك خصوصی كشور و رئیس هیأت‌مدیره همان بانك، مدیر عامل شركت توانمند ساختمانی استراتوس، كسی نمی‌داند او چقدر ثروت دارد، اما در زمینه ساختمان‌سازی و بازرگانی از بزرگان به شمار می‌رود. صدر هاشمی متولد 1329 در شهر کرمان است.

13- پدرام سلطانی:
شخصی كه با وجود جوان بودن به‌عنوان یكی از بزرگان بخش خصوصی پتروشیمی معروف است.
41 سال سن دارد و متولد زاهدان است. رئیس هیات مدیره گروه شرکت های پرسال، عضو هیات مدیره و دبیر کل اتحادیه صادر کنندگان فرآرده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران، موسس، عضو هیات مدیره و مدیر عامل صندوق توسعه صادرات فرآرده های نفتی ایران است.14- علی شمس اردكانی:
مدیرعامل یك شركت بزرگ خودروسازی و از فعالین بنام صنعت خودروسازی خصوصی در كشور. سوابق اجرای شمس اردکانی کم نیست که بتوان در چند خط تمام آنها را گفت. رئیس مجمع ایران برای فردا، مشاور وزارت نفت، عضو هیات مدیره بانک مسکن  در امور بازرگانی و مالی در اردن، رئیس هیات مدیره شرکت های گروه سرمایه گذاری و تبدیل گاز به مایع نارکنگان، رئیس اجرایی هیات مدیره شرکت های آسیای آرام و صنایع خودرو کویر و گروه بین المللی ساروج بوشهر، دبیر کل اتاق بازرگانی ایران، عضو بنیانگذار منطقه آزاد قشم و.... شمس اردکانی متولد 1322  در اصفهان است.

15- عباسعلی قصاعی:
از بازماندگان خاندان بزرگ سرمایه‌دار قصاعی و از بزرگ‌ترین فعالان صنعت چینی در كشور است. به سال1326 در نطنز به دنیا آمده و تا امروز نامش را با چینی و بلور در ذهن بازار ثبت کرده است. قصاعی 63 ساله مدیر شرکت های صنایع چینی قصایی، چینی زرین ایران، چینی یاسمن، صنایع بسته بندی زرین بان و رئیس انجمن صنایع چینی ایران است.
16- محسن بهرامی ارض اقدس:
از مدیران ارشد حیات نو و مشاور شهردار تهران را در کارنامه اش دارد.
بیشتر سمت های دولتی داشته مثل معاونت وزیر بازرگانی و مشاور وزارت نفت داشته است، اما این باعث نمی شود که ارض اقدس مشهدی چیزی از سایرین کم داشته باشد، چراکه در حال حاضر او مدیرعامل و عضو هیات مدیره ده ها شرکت صنعتی بزرگ است. ارض اقدس 54 ساله است.17- احمد پورفلاح:
از اقتصادی های خوش تیپ «خیر» به شمار می رود.  متولد کرج است و حالا 65 ساله شده. مدیرعامل شركت بزرگ تأسیساتی سكو ایران است علاوه بر این عناوینی چون:  قائم مقام رئیس هیات مدیره اتاق ایران و ایتالیا، نایب رئیس اتاق ایران و استرالیا، عضو شورای مرکزی ICC، عضو هیات امنای موسسه خیریه محک و... را نیز یدک می کشد.
18- مسعود دانشمند:
61 سال دارد و اهل زاهدان است. دارنده یك شركت بزرگ حمل و نقل دریایی است. اما شاید دوستی اش( با وجود کراواتی که همیشه به گردن دارد) با علینقی خاموشی هم جزو عناوینش باید ذکر شود.  البته از دور دستی هم بر آتش هتلداری یا چیزی شبیه گردشگری  و سفر و... دارد!

19- هوشنگ ادهمی:
همشهری روسای اتاق های ایران و تهران است، یک زنجانی  58 ساله. عناوینی چون: مدیر عامل شرکت مبنای خاورمیانه(اکنون)، مدیرعامل سیمان فارس خوزستان، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه معادن روی، مدیر گروه سیمان سازمان صنایع ملی ایران را در کارنامه اش دارد.

20- اکبر برادر هریسچیان:
تبریزی 70 ساله است. فرش تبریز را چه کسی نمی شناسد؟ در اطراف تبریز هم منطقه ای وجود دارد به نام هریس، شاید نام فامیلش را از آن منطقه اخذ کرده باشد که اتفاقا اگر در ایران فرش تبریز مشهور است، در تبریز هم فرش هریس. او هم در این هنر-فن صاحب نام است.
هریسچیان مدیر عامل و رئیس اتحادیه صادر کنندگان فرش ایران است.
21- محمدرضا بهرامند:
تهرانی 61 ساله، بی مقدمه بگذارید برخی از سمت هایش را مرور کنیم: عضو هیات مدیره شرکت های: تولید و فراوری مواد معدنی ایران، گدارسنگ، سنگاب همدان، معدنی پیرتاک، فراسنگ محلات، منطقه ای، معادن آذربایجان، فصلنامه سنگ، اروم کانسار، مدیر عامل و عضو هیات مدیره: فرامز تهران، مجتمع معادن نی ریز، سنگاب آذرشهر، معدنی ایران سنگ، مدیر مسئول مجله سنگ و معدن، عضو کمیته ملی برگزاری بیستمین کنگره جهانی معدن، مشاور وزیر معادن و فلزات در ستاد سیاست گذاری توسعه صادرات سنگ کشور- نایب رئیس کنونی کمیسیون معادن اتاق ایران و... .

22- مهدی پورقاضی:
دوباره نوبت به اصفهانی ها رسید، اینبار یک اصفهانی 53 ساله. با عناوینی مثل: مدیر عامل شرکت نیرومند پلیمر و شرکت فرافن گاز تهران.

 او در صنعتی فعال است که مردم کوچه و بازار به آن می گویند پلاستیک.

23- احمد ترک نژاد:
درست 50 ساله است. متولد الشتر . ترک نژاد از جهادگران سال های قبل بوده و از اقتصادیان امروز! نام بانک خصوصی در کشورمان با پارسیان گره خورده، عناوینی مثل: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری بانک پارسیان، رئیس هیات مدیره شرکت تجاری بین المللی راهبرد پارسیان، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه سیستم های حمل و نقل راه ابریشم، نایب رئیس هیات مدیره شرکت پارسیان اینترنشنال، عضو هیات مدیره شرکت گشترش هتل های لوتوس پارسیان را در کارنامه دارد.


24- محمدرضاجابر انصاری:
61 ساله، اهل تهران، ایجاد یا مشارکت در تاسیس شرکت های: دژ پاد، صنایع فلزی سبک، گروه صنعتی سپاهان، آهن و فولاد اصفهان، ساخته های فلزی اصفهانیان، سرمایه گذاری صنایع ایران، سرمایه گذاری ساختمانی سخت آژند، زراعی محمدآباد، آجر ماشینی سه ام، بار آهن سپاهان، آژند سازه اسکان و مهر آژند، انبوه سازان اسکان، عضو موسس شرکت های عام و تشکل های صنفی موسسه اعتباری کارآفرینان، بانک کارآفرینان، فروسیلیس ایران، بیمه کارآفرین، اتحادیه صنایع فلزی سبک و... را یدک می کشد.


25- غلامرضا حمیدی انارکی:
بالاخره نوبت به سمنان هم رسید، 66 ساله است و عناوینی مثل: رئیس کارگاه شرکت پارادیس، عضو هیات مدیره شرکت سرب و روی، مدیر عامل شرکت های: باریت ایران، ایران کان آرا، تولید و فراوری مواد معدنی ایران، معدنی آهن آجین، فولاد زاگرس، مواد نسوز بیرجند، مدیرعهامل تهیه و تولید مواد نسوز کشور-رئیس کنونی کمیسیون معادن اتاق ایران و... را یدک می کشد.26- محمدرضا حیدری:
درست 60 ساله شده است، کردی از خطه کرمانشاه،  رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سیمان فارس و خوزستان و 50عضویت در هیات مدیره بیش از 50  شرکت بزرگ بورسی را در کارنامه دارد.

27- مسعود خوانساری:
بازهم یک اصفهانی، 56 ساله است و موسس و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتی سامان .


28- جمشید عدالتیان شهریاری:
  55 ساله و اهل تهران، بسیار خوشتیپ و البته مدیر، تحصیلاتش را در آلمان ادامه داده و مدیر عامل شرکت کمپاس ایران و سرپرست منطقه 7 کمپاس بین الملل، رئیس هیات مدیره شرکت صنایع فراورده های غذایی پدیده دیناوند است.

29- فرهاد فزونی:
تهرانی 63 ساله مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت های گروه سرزمین سبز است.30- توفیق مجد پور:
تبریزی 60 ساله، رئیس هیات مدیره شرکت کشتیرانی فرادریا و شرکت برادران مجدپور است.

... و البته میلیاردرهای ایران به همین فهرست ختم نمی شوند.

 


نظرات() 
علی اکبر
یکشنبه 18 مهر 1395 10:42 ب.ظ
سلام آقایون خوبین خوشین سلامتین؟؟
یه 500میلیون پول یکیتون بهم بده دیگه میخوام باهاش کارو کاسبی راه بندازم
اینم شمارم09379512410
دست اون کسی که این کارو کنه رو هم میبوسم
علی اکبر
یکشنبه 18 مهر 1395 10:35 ب.ظ
سلام آقایون خوبین خوشین سلامتین؟؟؟
یه 500میلیون پول میخوام قرضی که باهاش کاروکاسبی راه بندازم فقط همین
سیامک
دوشنبه 24 خرداد 1395 02:31 ق.ظ
احتیاج به یک شریک قدر وپرقدرت داریم تا کارخانه از این رکود بیرون بیاد به امید خدا
سیامک
دوشنبه 24 خرداد 1395 02:24 ق.ظ
کارخانه تولید پودرماهی دراستان چهارمهال بختیاری تاسیس کرده ایم که اماده به کار است ولی ق‌راربود از طرف دولت سرمایه در گردش دریافت کنیم واستارت کار بزنیم که متعسفانه سه سال است که از طرف دولت سرکار هستیم وامروزوفردا میکنند نتیجه گرفتیم که شریک یا اسپانسر بگیریم لذا از سرمایه داران محترم که حاضر به همکاری هستند اقدامات لازم را مبزول فرمایند با تشکر از اسپانسر محترم۰۹۱۳۵۴۳۱۹۹۷
ابوالفضل
شنبه 11 اردیبهشت 1395 12:27 ب.ظ
سلام علیکم، بنده یه جوان 23 ساله دانشجو هستم که علاقه و مهارت در درشته پروروش ماهی دارم، و به خاطر همین دنبال راهی برای این کار بودم تا اینکه متوجه شدم دانشگاه ما یک مزرعه 160 هکتاری با آب فراوان داره لذا با مسئولان دانشگاه درباره این طرح صحبت کردم و طرح و نقشه پیشنهادی را به آنها تحویل دادم که بعد از صحبت های فراوان قبول کردند که این کار انجام بشه ولی من سرمایه لازم برای این کار را نتونستم از هیچ شخص یا ارگانی به دست بیاورم لذا خواهشمند است هر کسی که سرمایه لازم برای این کار خداپسندانه را داره که باعث ایجاد چندین فرصت شغلی می شه از هر راهی که دستش میاد کمک کنه شماره تماس:09100849486
ابوالفضل
شنبه 11 اردیبهشت 1395 12:14 ب.ظ
سلام علیکم، بنده یه جوان 23 ساله دانشجو هستم که علاقه و مهارت در درشته پروروش ماهی دارم، و به خاطر همین دنبال راهی برای این کار بودم تا اینکه متوجه شدم دانشگاه ما یک مزرعه 160 هکتاری با آب فراوان داره لذا با مسئولان دانشگاه درباره این طرح صحبت کردم و طرح و نقشه پیشنهادی را به آنها تحویل دادم که بعد از صحبت های فراوان قبول کردند که این کار انجام بشه ولی من سرمایه لازم برای این کار را نتونستم از هیچ شخص یا ارگانی به دست بیاورم لذا خواهشمند است هر کسی که سرمایه لازم برای این کار خداپسندانه را داره که باعث ایجاد چندین فرصت شغلی می شه از هر راهی که دستش میاد کمک کنه شماره تماس:09100849486
محمد.ع
چهارشنبه 9 دی 1394 10:51 ب.ظ
باسلام و احترام
معلمی هستم40ساله ک بعلت بدهی370میلیونی مدت 7سال است ک از اشتغال ودریافت حقوق و مزایا زندانی میباشم و همسر و3دختر(13،18و7)ساله و محصلم تنها بادریافت اندک مبلغ یارانه و مستمری کمیته ی امدادانهم درخونه ای استیجاری زنده مانی میکنند.طی3سال گذشته 3بار ازطرف ستاد محترم دیه برای دریافت تسهیلات ب بانک معرفی شدم اماچون هیچ کس حاضر ب همکاری و ضمانت کردن وامم نشد برگشت میخورد.حال با این اوصاف میبایست در زندان بمانم وبمیرم مگر دستی ،دستم را بگیرد.لذااز سروران عزیزعاجزانه وملتمسانه تقاضای هرگونه وهراندازه کمک رادارم.چنانچه مدرک ومستنداتی دال بر صحت موضوع لازم باشد در اختیار دارم و میتوانید تحقیق نمایید.ازاینکه موجبات زپرضایت خداوشادی دختران چشم انتظارم رافراهم نمودید سپاسگزارم.باشدک خدای بزرگ جبرانمحبت نمایدودعای خیرمابدرقه وبیمه گرشما وخانواده شریفتان باشد.ب یاری خدا.....محمد.ع 09351585910///09170387252
محمد.ع
چهارشنبه 9 دی 1394 10:51 ب.ظ
باسلام و احترام
معلمی هستم40ساله ک بعلت بدهی370میلیونی مدت 7سال است ک از اشتغال ودریافت حقوق و مزایا زندانی میباشم و همسر و3دختر(13،18و7)ساله و محصلم تنها بادریافت اندک مبلغ یارانه و مستمری کمیته ی امدادانهم درخونه ای استیجاری زنده مانی میکنند.طی3سال گذشته 3بار ازطرف ستاد محترم دیه برای دریافت تسهیلات ب بانک معرفی شدم اماچون هیچ کس حاضر ب همکاری و ضمانت کردن وامم نشد برگشت میخورد.حال با این اوصاف میبایست در زندان بمانم وبمیرم مگر دستی ،دستم را بگیرد.لذااز سروران عزیزعاجزانه وملتمسانه تقاضای هرگونه وهراندازه کمک رادارم.چنانچه مدرک ومستنداتی دال بر صحت موضوع لازم باشد در اختیار دارم و میتوانید تحقیق نمایید.ازاینکه موجبات زپرضایت خداوشادی دختران چشم انتظارم رافراهم نمودید سپاسگزارم.باشدک خدای بزرگ جبرانمحبت نمایدودعای خیرمابدرقه وبیمه گرشما وخانواده شریفتان باشد.ب یاری خدا.....محمد.ع 09351585910///09170387252
مویسه خیریه آبشارعاطفه ها
شنبه 7 آذر 1394 12:10 ب.ظ
موسسه خیریه آبشارعاطفه ها نمایندگی شمس الشموس با شماره ثبت2310 بچه های یتیمو تحت پوشش داره اگه دوس دارین کمک کنین این آدرسمون:افسریه-15متری اول بین کوچه 31و32پلاک 535. 33808006
شنبه 7 آذر 1394 12:05 ب.ظ
موسسه خیریه آبشارعاطفه ها نمایندگی شمس الشموس با شماره ثبت2310 بچه های یتیمو تحت پوشش داره اگه دوس دارین کمک کنین این آدرسمون:افسریه-15متری اول بین کوچه 31و32پلاک 535. 33808006
صالحی
جمعه 11 اردیبهشت 1394 04:23 ب.ظ
به یک سرمایه گذار جهت راه اندازی معدن نیازمندیم...زمین ومعدن آماده فقط سرمایه جهت راه اندازی واخذ جواز نداریم...سرمایه داران عزیز هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...این سرمایه گذاری هم بنفع شماست هم اجازه بدبد که ما جووناهم به جایی برسیم.
با تشکرصالحی 09193121660
فروزش
جمعه 11 اردیبهشت 1394 10:08 ق.ظ
سلام، نیاز به یک سرمایه گذار جهت راه اندازی معدن ماسه داریم، اگر مقدور هست که البته هست مارو دراین کار حمایت کنید..
جمعه 19 دی 1393 10:46 ب.ظ
سلام، من نیاز به یک شریک سرمایه گذار جهت تاسیس و راه اندازی دفتر پیشخوان دولت در کرج هستم، تمام کارهاشو انجام دادم، فقط پول ندارم، 09125305720
hasan
چهارشنبه 19 آذر 1393 09:12 ب.ظ
خسته نباشید و سلام بر همه.....
اقا رو این تیم های کاری که اقا محسن گفتن فکر کنین خیلی جواب میده ....
دست مارو هم بگیرید.
ممنون
علی از تهران
چهارشنبه 19 آذر 1393 09:10 ب.ظ
سلام
ممنون از حرف های زیبای شما اقای محسن ایمانی .
خیلی اراده ی ما رفت بالا
بازم تشکر
محسن
چهارشنبه 19 آذر 1393 09:06 ب.ظ
با سلام به خدمت همه ی ایرانی ها هر کاری همت و تلاش می خواد و از همه مهم تر که پشتیانه که ما نداریم میدونید چقدر پسر و دختر هایی هستن که کارشون درسته ولی زمینه ی پیشرفت ندارن ، چقدر جنس و دارو و مواد غذایی و ... تو هر سال وارد کشور می کنیم اگه اقایان محترم سرمایه گذار دست مارو بگیرن قول میدم این صادرات به حداقل میرسه .
برای شراکت و... با ما تماس بگیرید . (( 09397660034:محسن ایمانی ))
از سرمایه گذاران محترم هم خواهش داریم که با ما تماس بگیرند و با تشکیل تیم های کاری در همه رشته ها همکاری کنند و با این کار هم به سرمایه های خود بیافزایند و هم جلوی پیشرفت ما رو هم باز کنند.
** سرمایه گذاران منتظر تماس و مشاوره ی دل گرم شما نیازمندیم در صورت امکان با ما تماس حاصل فرمایید **
با تشکر محسن ایمانی از اردبیل
علی
چهارشنبه 19 آذر 1393 07:52 ب.ظ
سلام
به یک وام نیازمندم فوری تا سقف بیست میلون
09306417115
از قزوین
مهران
دوشنبه 19 آبان 1393 12:34 ق.ظ
سلام من اسمم مهران هستش من١٩سالمه بابابام دست بكار شدیم خونمونو درست كنیم من تو یكی از بوتیك بچگونه هایه شهرمون مشغول كارم ما خونمونو كه تا الان درست كردیم خیلی گرفتاریم به مولا قسم حتا صبح یه روز از خواب بیدار شدم دیدم ماما نم نمیتونه حرف بزنه از فشارهایی كه تو این روزا كشیده همه اونایی كه ازشون قرض گرفتیم پولشونو میخان ما هم قرار بود از جایی وام درست كنیم كه كسی پیدا نشد بهمون پول بده اونم حل نشد اگه كسی پیدا بشه بابام حاضره سنده خونمونو پیشش گرو بذاره تا بهمون پول بده تا اون موقعی كه پولو به ایشون برگردونیم واقعا بدجوری كارمون گره خوده ازتون خواهش میكنم بهمون كمك كنید ٠٩٣٩١٧٤٧٣٠٠
دوشنبه 21 مهر 1393 09:33 ق.ظ
با سلام سرمایه گدار جهت احداث هتل در غار علیصدر نیازمندیم09371823026
میلاد
جمعه 17 مرداد 1393 05:07 ب.ظ
سلام
کدوم یک از آقایون مایل به همکاری در کارخانه سنگ و گچ واقع در خرم آباد ( کوهدشت) هست
09303469320
جمعه 24 آبان 1392 12:12 ق.ظ
سلام_شركتهایی با امكانات و قیمتهای بسیار مناسب دارای سوله های بزرك و محوطه های طویل كه دارای امكانات و موقعیتهای مناسب هستند در دست فروش هستند_از سرمایه داران عزیز تقاضا میشود برای بازدید بابنده تماس حاصل فرمایند09385713340 قزوین شهرصنعتی البرز
شنبه 11 آبان 1392 12:09 ب.ظ
اولا دعا میکنم خدا به مال این افراد برکت بده و از طرفی آرزومندم هیچ فقیری نباشه
ایکاش آدمای ثروتمند به همنوعاشوون کمک کنند..
پرویز جوانشیر
چهارشنبه 1 آبان 1392 12:45 ب.ظ
قابل توجه سرمایه گذارادان :
جهت سرمایه گذاری در صنعت نو و زودبازده با سود قابل توجه طرح خط تولید چرم مصنوعی را معرفی و ساخت و تولید ماشین آلات این صنعت را ارائه میدهیم و از بازاریابان حرفه ای در زمینه جذب سرمایه گذاران و معرفی این صنعت با پورسانت عالی دعوت به عمل میاوریم.علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با آدرس الکترونیکی parviz.javanshir@yahoo.com و شماره تلفنهای : 09156700800 و 09399647071 تماس حاصل فرمایند .
دوشنبه 22 مهر 1392 12:22 ق.ظ
خداخیرشون بده بچه های همینان ک ماشینای انچنانی سوارمیشن ک ادم فقط توحسرت نگاه کردنشون میمونه بعد ما تو ی منطقه محروم باید جون بکنیم تابتونیم متوسط زندگی کنیم خودمو داداشمم بامدرک لیسانس و فوق لیسانس در به در دنبال کاربگردیم عقلا بامراما کسی ک نمیتونه جلوتونو بگیره حداقل ی نگاه ب بقیه بندازید بد نیست. درسته زحمت کش هستید ولی به ماهم ازاین زحمتا بدید تا بکشیم
محمد
پنجشنبه 18 مهر 1392 11:37 ق.ظ
سلام
من یک معلولم و پای راستم از کمرم قطع است
ضمنا از بیماران خاص هستم
آرزوی سلامتی همه مردم و دخترم و خودم را دارم
و بعد آرزو داشتم پنج‌میلیارد تومان پول داشتم حیاطی که در آن ساکن هستم میگرفتم و چون نیمه ساز است تمامش میکردم و مغازه ای که در آن هستم را نیز میگرفتم و قرضهامو‌میدادم و یک ماشین خوب هم میگرفتم و با بقیه پولم زندگی آرامی داشتم ، من خیلی خسته ام دعام کنید
محمد
پنجشنبه 18 مهر 1392 11:34 ق.ظ
سلام
من یک معلولم و پای راستم از کمرم قطع است
ضمنا از بیماران خاص هستم
آرزوی سلامتی همه مردم و دخترم و خودم را دارم
و بعد آرزو داشتم پنج‌میلیارد تومان پول داشتم حیاطی که در آن ساکن هستم میگرفتم و چون نیمه ساز است تمامش میکردم و مغازه ای که در آن هستم را نیز میگرفتم و قرضهامو‌میدادم و یک ماشین خوب هم میگرفتم و با بقیه پولم زندگی آرامی داشتم ، من خیلی خسته ام دعام کنید
محمد
پنجشنبه 18 مهر 1392 11:22 ق.ظ
سلام
من یک معلولم و پای راستم از کمرم قطع است
ضمنا از بیماران خاص هستم
آرزوی سلامتی همه مردم و دخترم و خودم را دارم
و بعد آرزو داشتم پنج‌میلیارد تومان پول داشتم حیاطی که در آن ساکن هستم میگرفتم و چون نیمه ساز است تمامش میکردم و مغازه ای که در آن هستم را نیز میگرفتم و قرضهامو‌میدادم و یک ماشین خوب هم میگرفتم و با بقیه پولم زندگی آرامی داشتم ، من خیلی خسته ام دعام کنید
محمد
پنجشنبه 18 مهر 1392 11:06 ق.ظ
سلام
من یک معلولم و پای راستم از کمرم قطع است
ضمنا از بیماران خاص هستم
آرزوی سلامتی همه مردم و دخترم و خودم را دارم
و بعد آرزو داشتم پنج‌میلیارد تومان پول داشتم حیاطی که در آن ساکن هستم میگرفتم و چون نیمه ساز است تمامش میکردم و مغازه ای که در آن هستم را نیز میگرفتم و قرضهامو‌میدادم و یک ماشین خوب هم میگرفتم و با بقیه پولم زندگی آرامی داشتم ، من خیلی خسته ام دعام کنید
ابراهیم خوشنویس زارچ
جمعه 5 مهر 1392 08:45 ب.ظ
با سلام .از سرمایه داران ایران تقاضای همكاری و كمك در كارخانه تولید خوراك دام و طیوررا دارم
برای كسب اطلاعات09151711336ابراهیم خوشنویس زارچ
mehdi
پنجشنبه 14 شهریور 1392 03:27 ق.ظ
خدایا قدری بده تا تو از یاد نروی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :